Tempore to przede wszystkim ludzie.

Działamy nieprzerwanie od 2009 roku i stale się rozwijamy. Najważniejszy jest dla nas drugi człowiek oraz jakość świadczonych usług. Dlatego od samego początku współpracy każdy klient obsługiwany jest wyłącznie przez jednego specjalistę.

Nawiązujemy współpracę z firmami o zróżnicowanej strukturze organizacyjnej – od spółek akcyjnych, aż po przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym i osoby fizyczne.

Dzięki nieustannym szkoleniom jesteśmy na bieżąco z najnowszymi przepisami, co pozwala nam na kompleksową pomoc z zakresu doradztwa podatkowego, usług księgowych oraz obsługi kadrowo-płacowej.

Poznaj nasz zespół

Nasze motto to "nie przeszkadzać".

Czas naszego klienta jest dla nas najważniejszy. Dlatego działamy w taki sposób, żeby mógł skupić się na swobodnym rozwijaniu swojej działalności, podczas gdy my zajmiemy się całą resztą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa podatkowego, usług księgowych, płacowych oraz kadrowych, gwarantując przy tym terminowość i profesjonalizm.

Minimalizujemy koszty
Indywidualna analiza sytuacji klienta oraz właściwa interpretacja przepisów prawnych pozwala nam na implementację najkorzystniejszych rozwiązań.
Obsługujemy klientów w trzech językach
Zapewniamy profesjonalną obsługę w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. Świadczymy usługi zarówno na rzecz firm krajowych, jak i zagranicznych przedsiębiorców.
Łączymy specjalistów
Dzięki współpracy z prawnikami, doradcami ds. funduszy UE czy specjalistami BHP zapewniamy kompleksową pomoc praktycznie w każdym obszarze prowadzenia działalności, nie pozostawiając naszych klientów bez zapewnienia im wsparcia.
Pracujemy zdalnie
Ceniąc czas naszych klientów, oferujemy możliwość współpracy zdalnej z zakresu księgowości i obsługi podatkowej. Nasza platforma informatyczna ułatwia obieg informacji i dokumentów, przyśpieszając tym samym proces obsługi.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę księgową firm, służymy pomocą w zakresie doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej.

©2024 Ewa Rodziewicz Tempore Kancelaria Doradców Podatkowych